Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast |  
Biblioteka Publiczna Gminy Halinów

System Mak+ - najczęściej zadawane pytania!

Utworzono dnia 26.09.2023

Szanowni Państwo, w związku ze zmianą systemu bibliotecznego na MAK+ przygotowaliśmy krótki poradnik użytkownika. Prosimy pamiętać, że nadal trwają prace wdrożeniowe (zwłaszcza status książki może się różnić od stanu faktycznego) – prosimy zatem o wyrozumiałość.

1) System MAK+ grupuje wiele bibliotek z całej Polski. Dlatego prosimy, aby podczas korzystania katalog sprawdzać, którą bibliotekę przeszukujemy.


2) Po znalezieniu określonej książki prosimy uważnie sprawdzić, czy znajduje się ona z zbiorach biblioteki w Hipolitowie, czy w księgozbiorze filii w Okuniewie.


3) Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji systemu należy zarejestrować swoje konto MAK+. Można to uczynić klikając u góry strony.


UWAGA!!! PRZY ZAKŁADANIU KONTA W POLE NR KARTY NALEŻY WPISAĆ NUMER PIN4) Możliwość wyszukiwania po hasłach przedmiotów jest widoczna po kliknięciu w „wyszukiwanie zaawansowane”. Serwis umożliwia również wyszukiwanie wieloaspektowe np. wszystkie książki Remigiusza Mroza napisane po roku 2021.

5) Wyniki wyszukiwania można ograniczyć klikając w odpowiednia pola po lewej stronie wyszukiwarki.6) Serwis szukamksiążki.pl posiada system rekomendacji, który „podpowiada” czytelnikowi jaką książkę wypożyczyć. Przypominamy jednak, że wyniki rekomendacji dotyczą wszystkich bibliotek z systemu MAK+ z całego kraju.

Za wszystkie sugestie i informacje dotyczące nowego systemu bardzo dziękujemy!


 

Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?

Wyniki

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Grudzień 2023 2 wydarzeń w tym miesiącu

Biuletyn Informacji Publicznej

Imieniny

Imieniny:

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 2

W poprzednim tygodniu: 170

W tym miesiącu: 244

W poprzednim miesiącu: 846

Wszystkich: 9258