Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast |  
Biblioteka Publiczna Gminy Halinów

Dyskusyjny Klub Książki - spotkanie marcowe

Utworzono dnia 31.03.2023

30 marca 2023 roku odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Mówiliśmy o zbiorze reportaży Mariusza Szczygła "Nie ma". Zachwycaliśmy się piekną polszczyzną autora, ale jednocześnie przyznaliśmy, że ksiązka porusza sprawy trudne i bolesne. Najwięcej emocji wzbudził reportaż "Śliczny i posłuszny". Jedna z naszych Czytelniczek postanowiła podzielić się przemyśleniami po lekturze:

"Reportaż, ogólnie rzecz biorąc, jest cenną lekturą, ponieważ jest opisem prawdziwego życia. Czytając książkę p. Mariusza ciągle słyszałam jego przyjemny głos, zapamiętany z dawnych programów telewizyjnych. Tym razem skupił się na BRAKU w życiu, w wielu różnych losach ludzkich. To losy prawdziwe i smutne. Często chciałoby się podpowiedzieć: trzeba było inaczej, ale los się wypełnił, każdy idzie własną drogą. Mam nadzieję, że p. Mariusz znajdzie w swoim, na pewno bogatym, zbiorze różnych ciekawych a prawdziwych historii materiały, które zachęcą go i napisze nam książkę pod tytułem JEST (coś dobrego w życiu)"

Następne spotkanie odbędzie się 20 kwietnia 2023 roku o godzinie 18:00. Będziemy mówić o książce Michela Houellebecqa "Uległość".
 

Klub Książki

Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?

Wyniki

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 4 wydarzeń w tym miesiącu

Biuletyn Informacji Publicznej

Imieniny

Imieniny:

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 5

W poprzednim tygodniu: 194

W tym miesiącu: 425

W poprzednim miesiącu: 735

Wszystkich: 13482